top of page
logo%20ctverec%20mm_edited.jpg
V.D.ctverec.jpg

Dětství ovlivňuje člověka zcela zásadně. Proto se věnuji pedagogické činnosti a snažím se přispět k tomu, abych po sobě zanechala co nejvíce dětí milujících hudbu a umění obecně.

V roce 2012 jsem založila hudební školu MALÝ MUZIKANT, která se věnuje harmonickému rozvíjení předškolních dětí pomocí hudby. Vytvořila jsem kompletní metodiku pro děti do 6 let včetně všech pracovních materiálů, výtvarného zpěvníku a dvou CD s mými autorskými písničkami.

 

Díky kladným ohlasům rodičů i dětí se škole podařilo během let rychle rozšířit z Prahy do Brna, Plzně, Jihlavy, Karlových Varů, Středočeského a Olomouckého kraje.

 

Během této práce jsem potkala nejen velké množství dětí a jejich rodičů, ale také mnoho úžasných a inspirativní žen, které se staly lektorkami školy. Většinou se jednalo o maminky na mateřské, nebo těsně po ní. O hudební výchově předškolních dětí záměrně nehovořím, protože v tomto věku děti především inspirujeme a ony se učí zcela samy a dobrovolně. Děti od 1,5 do 6 let jsou nesmírně otevřené a nadšené z každého nového zkoumání, objevování a prožívání.

Jako jejich průvodci jim představujeme svět hudby, který nejraději převádíme do pohybového ztvárnění, nebo hrou na rytmické nástroje. Od 4 let přecházíme k systematické výuce hry na flétnu, kdy velmi jednoduchou a zábavnou formou obrázků a písniček uvádíme děti do toho, jaké to je zahrát první tóny, první píseň a následně mít první skromné vystoupení. 

www.malymuzikant.cz

Hudebka orez noty.jpg
ct d.jpg

 

 

 

ČESKÁ TELEVIZE - Déčko

Měla jsem možnost pracovat jako hudební režisérka na mnoha dětských seriálech  v dabingových studiích České televize na Kavčích horách. Všechny tyto seriály bylo možné vidět na dětském kanále Déčko.

Seriály:

Máša a medvěd

Děsivé dějiny

Zvláštní skvadra

Wakfu

Škola řvaní

Ava, Riko, Teo

Pipi, Pupu a Rosemary

... a další

DABINGOVÉ STUDIO BAR

Celovečerní filmy:

Nová dobrodružství králíčka Petra

Barbie a diamantový zámek

bottom of page